Drupal Camp Wrocław 2015

  • Posted on: 27 March 2015
  • By: admin
Kolejna edycja konferencji Drupal Camp Wrocław już w maju we Wrocławiu
 
Wszystkich miłośników CMS Drupal zapraszamy do Wrocławia na konferencję w stu procentach poświęconej niebieskiej kropli! Inicjatywa ta organizowana jest z myślą o polskiej społeczności zainteresowanej platformą Drupal – zarówno programistów, jak i studentów czy przedsiębiorców. Celem dwudniowej konferencji jest wymiana doświadczeń miedzy specjalistami i mniej doświadczonymi użytkownikami, jest to także doskonałe miejsce na promocje firm, związanych z CMS Drupal. Jednocześnie jest to czas i miejsce na wymianę doświadczeń i nawiązania ciekawych znajomości.
 
Kolejna edycja konferencji Drupal Camp Wrocław już w maju we Wrocławiu
 
Wszystkich miłośników CMS Drupal zapraszamy do Wrocławia na konferencję w stu procentach poświęconą niebieskiej kropli! Inicjatywa ta organizowana jest z myślą o polskiej społeczności zainteresowanej platformą Drupal – zarówno programistów, jak i studentów czy przedsiębiorców. Celem dwudniowej konferencji jest wymiana doświadczeń miedzy specjalistami i mniej doświadczonymi użytkownikami, jest to także doskonałe miejsce na promocje firm, związanych z CMS Drupal. Jednocześnie jest to czas i miejsce na wymianę doświadczeń i nawiązania ciekawych znajomości.
 
Konferencja co rok przyciąga większą liczbę miłośników Drupala. Ostatnia zgromadziła ok. 120 uczestników, w tym kilkudziesięciu z różnych państw Europy. Podczas Drupal Camp Wrocław 2015 już planowanych jest ok. 22 sesji, w tym część po angielsku.
 
Udział w konferencji jest bezpłatny, a wszyscy zarejestrowani użytkownicy otrzymają gadżety i będą mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach z nagrodami. Ponadto, jak co rok, po konferencji przewidujemy spotkanie przy piwie dla wszystkich uczestników w jednym z wrocławskich klubów.
 
Konferencję organizuje Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne i pasjonaci Drupala. Konferencja odbędzie się 29, 30 i 31 maja 2014 roku we Wrocławiu. Wstęp wolny.
 
Do 30 kwietnia można zgłaszać swoje prezentacje. Rejestracja odbywasię na www.drupalcampwroclaw.pl/pl/rejestracja
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do rejestracji na www.drupalcampwroclaw.pl

Komentarze

Dzień dobry wszystkim

Chcę was powitać mocno

Cześć

Witam wszystkich użytkowników tego forum