Podsumowanie DrupalDay w Warszawie

  • Posted on: 5 December 2016
  • By: admin
DrupalDay w Warszawie już za nami. W sobotę na darmowe szkolenie przyszło 11 osób. Jarosław Bartman poprowadził warsztat z podstaw Dockera oraz aplikacji docker-drupal (https://github.com/droptica/docker-drupal), a Paweł Górski mówił o tworzeniu własnego modułu dla Drupala 8. Prezentacje będą dostępne na naszym profilu na slideshare http://www.slideshare.net/droptica_pl/ w ciągu kilku dni. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie na DrupalDay.
 

Darmowe szkolenie z Drupal 8 - Warszawa 2016-12-03

Znamy już wszystkie szczegóły dotyczące kolejnego spotkania DrupalDay. Odbędzie się ono w Warszawie, al. Jana Pawła II 25 w sobotę 3 grudnia. Startujemy o godzinie 10:00. Odbędą się 2 szkolenia (docker i tworzenie modułów dla Drupal 8).

Zapisy na stronie http://www.drupalday.pl/events (po zalogowaniu się).

Liczba miejsc ograniczona!

Drupal 8 w Warszawie w grudniu 2016

Następna edycja Drupal Global Training Days odbędzie się na całym świecie w dniach 2-3.12.2016. W Polsce darmowe szkolenie zorganizujemy w ramach DrupalDay, odbędzie się ono w Warszawie w sobotę 3.12.2016. Aktualnie ustalamy dokładną lokalizację. Niebawem podamy więcej szczegółów. 

Drupal Global Training Day - DrupalDay Kraków 2016-09-10

  • Posted on: 30 August 2016
  • By: admin

Znamy już miejsce kolejnej edycji DrupalDay. DrupalDay jest organizowany w ramach Global Training Days (https://groups.drupal.org/global-training-days). W dniach 9-10.09.2016 na całym świecie są organizowane szkolenia dotyczące systemu Drupal. Dokładny adres oraz zapisy na szkolenie w Krakowie dostępne są na stronie "Wydarzenia".

Zachęcamy do promowania wydarzenia na profilach społecznościowych.

Tags: 

DrupalDay wrzesień 2016

W następnym tygodniu odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące kolejnej edycji darmowych warsztatów dotyczących systemu Drupal 8. Będziemy ustalać miejsce (Wrocław, Warszawa, Poznań, Gliwice, inne?) oraz zakres materiału do nauki. Jeśli macie jakieś sugestie to dodajcie je tutaj w komentarzu lub na profilu w serwisie Facebook.

DrupalDay Rzeszów - podsumowanie

  • Posted on: 14 March 2016
  • By: admin
W sobotę odbyło się kolejne spotkanie z serii DrupalDay, tym razem spotkaliśmy się w Rzeszowie. Było to pierwsze takie spotkanie w Rzeszowie. Szkolenie dotyczyło systemu Drupal 8 i było podzielone na 2 części: podstawy systemu Drupal 8 oraz programowanie w PHP modułów dla systemu Drupal 8. 
Niedługo kolejne darmowe szkolenia DrupalDay! 
 

DrupalDay Rzeszów - plan szkolenia

  • Posted on: 23 February 2016
  • By: admin
W dniu 12.03.2016 odbędzie się kolejne darmowe szkolenie z serii DrupalDay. Tym razem spotkanie odbędzie się w Rzeszowie.
 
Spotkanie będzie podzielone na dwie częsci:
 
1) 10:00 - 12:00 - Podstawy systemu Drupal 8. Jest to część dla osób, które nie miały jeszcze styczności z Drupalem. 
Wymagania: własny laptop, ogólna wiedza o tworzeniu serwisów internetowych i edycji treści w systemach CMS. Nie trzeba znać się na programowaniu.
 

DrupalDay Rzeszów - Drupal 8 - podstawy i programowanie modułów

  • Posted on: 29 November 2015
  • By: admin

W styczniu lub lutym 2016 roku odbędzie się spotkanie DrupalDay w Rzeszowie. Spotkanie będzie podzielone na 2 cześci: 1) podstawy Drupala 8, 2) tworzenie prostego modułu w Drupal 8 i PHP. W najbliższych tygodniach podamy więcej szczegółów. 

Strony